Eğitmenlerimiz & Danışmanlarımız

Merve KARTAL

Merve KARTAL Endüstri Yüksek Mühendisi & ISO 9001:Baş Denetçi

Website: https://www.icttrendacademy.com.tr

Email: merve.kartal@icttrendacademy.com.tr

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisans eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde Tezli Yüksek Lisans Programını tamamladı. Biruni Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü İş Sağlığı ve Güvenliği Yüksek Lisans Programını tamamladı.

İş yaşamına Endel Şirketler Grubu Bekel A.Ş.’de Kalite ve Sistem Takım Lideri olarak başladı. Ardından Konpar Foreign Trade Company LTD. ŞTİ. ’de Kalite Güvence Müdürü olarak çalıştı. Alarko Holding-Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. ‘de Sistem Analiz Uzmanı olarak görev yaptı. Aynı zamanda Konpar Foreign Trade Company LTD.ŞTİ. ‘ye Yönetim Sistemleri ile ilgili danışmanlık hizmeti verdi.

MKS Transformatör Ekipmanları San. ve Tic. A.Ş. ’de Yönetim Sistemleri Müdürü olarak görev yaptı.  FZK Mühendislik ve Sınai Yatırımlar A.Ş. ‘ de Kalite Güvence Kıdemli Uzmanı olarak görev yaptı. Akademi Invest Holding’ de Proje ve Kalite Müdürü olarak görev yaptı. Aynı zamanda Kaya Metal San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. ’ye danışmanlık hizmeti verdi.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Baş Denetçisi olan Merve Kartal aynı zamanda Reep Moda Prodüksiyon Reklam Tanıtım ve Menajerlik Hiz. LTD. ŞTİ. ‘ ne danışmanlık hizmeti vermektedir.

İletişim

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Piazza AVM No:69C/222 34846
                                                                                                 Maltepe/İSTANBUL  
  • T : 0850 4660428
  • E : info@icttrendacademy.com.tr