Eğitmenlerimiz & Danışmanlarımız

Can İZGİ

Can İZGİ DASSM, PMI-ACP, PSM I, PMP Eğitmen ve Danışman

Website: https://www.icttrendacademy.com.tr/

Email: can.izgi@icttrendacademy.com.tr

Can İzgi, 2005 yılından bu yana çevik (agile) yaklaşım ve proje yönetimi ile ilgili konularda eğitimler vermektedir. Eğitmenlik kariyerine başlamadan önce, Turkcell'de proje yöneticisi olarak görev yapmıştır. O dönemde, Ericsson şirketin ana tedarikçisiydi. Tamamladığı projelerden bazıları şunlardır: Bankaların kredi kartı sistemleri için IT altyapısı oluşturma, portal tasarımı, LAN ve WAN sistemleri, üçüncü parti şirketler için ortak sunucu platformu, araç konum bilgi sistemi ve saha teknisyenleri için çağrı merkezi oluşturma.

2005 yılından bu yana, Project Management Institute (PMI)® üyesidir. Authorized Training Partner Instructor (Yetkili Eğitim İş Ortağı Eğitmeni) sertifikasına sahiptir.  Ayrıca, şu sertifikalara da sahiptir: Disciplined Agile® Senior Scrum Master (DASSM), PMI Agile Certified Practitioner (PMI-ACP)®, Professional Scrum Master™ I (PSM I) ve Project Management Professional (PMP)®.

 Proje Yönetimi Bilgi Birikimi Kılavuzu’nun (PMBOK® Guide) beşinci baskısının Yazılım Eki’nin hazırlanmasında katkıda bulunmuştur. İlaveten, Proje Yönetimi Bilgi Birikimi Kılavuzu’nun (PMBOK® Guide) beşinci, altıncı ve yedinci baskılarının hazırlanmasında da katkıda bulunmuştur.

Yabancı dil olarak, İngilizce ve Almanca bilmektedir. Orta okul ve lise eğitimini İstanbul Erkek Lisesi’nde, üniversite lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nin Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünde ve yüksek lisans eğitimini ABD’deki Syracuse Üniversitesi’nin, Telekomünikasyon branşında tamamlamıştır. Eşi ve kızıyla birlikte İstanbul'da oturmaktadır. Yan flüt çalma, origami ve sahne sanatları hobileri arasındadır.

Haberiniz Olsun

Eğitimlerden haberdar olmak için lütfen e-posta adresi bırakınız

İletişim

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Piazza AVM No:69C/222 34846
                                                                                                 Maltepe/İSTANBUL  
  • T : 0850 4660428
  • E : info@icttrendacademy.com.tr