Eğitmenlerimiz & Danışmanlarımız

Betül Akçaöz TOYHAN

Betül Akçaöz TOYHAN Psikolog, Kurumsal Gelişim Uzmanı

Website: https://www.icttrendacademy.com.tr/

Email: betul.toyhan@icttrendacademy.com.tr

Betül Akçaöz Denizli doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Denizli’de tamamladıktan sonra İzmir Üniversitesi Psikoloji Bölümünden mezun olmuştur. Ardından Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde Formasyon eğitimini tamamlamıştır.

Eğitim Danışmanlığı, Sanat Terapistliği, Yetkinliklerle Eğitim, Projektif Tanımlama Testleri, Uygulamalı Klinik Testler, Genel Dikkat Testleri Uygulayıcılığı gibi birçok sertifikaya sahiptir. Lisans eğitimi devam ederken bir reklam ajansında çalışmaya başlamış ve çeşitli danışma merkezlerinde staj yapmıştır. Türk Psikologlar Derneği ve çeşitli sivil toplum merkezlerinin projelerinde; proje ekibi tasarım çalışmaları ve eğitimlerde görev almıştır. Çalışma hayatının ilk yıllarında nörogelişim merkezinde çalışmış, 2018 yılından itibaren birçok firma ile uzun soluklu projelerde çalıştığı İnsan Kaynakları, Kurumsal Gelişim Danışmanlığı ve eğitmenlik alanına geçiş yapmıştır. İnsan Kaynakları, Kurumsal Akademi Sistemi, Organizasyonel Gelişim, Performans ve Değerlendirme projelerinde profesyonel iş deneyimi vardır.

Sanat Terapisi ile Ekip Farkındalığı, Mindfullnes Temelli Kariyer Gelişimi, Çalışan ve Yetkinlik Gelişimi konularında eğitimler vermektedir.

İletişim

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Piazza AVM No:69C/222 34846
                                                                                                 Maltepe/İSTANBUL  
  • T : 0850 4660428
  • E : info@icttrendacademy.com.tr