Eğitmenlerimiz & Danışmanlarımız

Bülent YILDIRIM

Bülent YILDIRIM Eski SGK Baş Müfettişi; İş Hukuku Uzmanı

Website: https://www.icttrendacademy.com.tr/

Email: info@icttrendacademy.com.tr

Bülent YILDIRIM: 1974 Yılı Üsküdar doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 1993 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi'ne eğitimine devam etmiş ve 1999 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden mezun olmuştur.

22.12.2000 tarihinde T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Başkanlığı Ankara Grup Başkanlığı’nda İş Müfettiş Yardımcısı olarak göreve başlamış. 2003 yılında İş Müfettişi, 2010 yılında İş Başmüfettişi olarak atanmıştır.

İş Müfettişleri Derneğinde 1 yıl yönetim kurulu üyeliği yapmış ve müfettişlik görevini disiplinli ve başarılı şekilde devam ettiren Bülent Yıldırım 2015 Yılı Kasım ayında kendi iradesiyle  görevinden istifa ederek 2016 yılında iş hukuku, sosyal güvenlik mevzuatı ve saha uygulamaları üzerine işverenlere danışmanlık yapmak üzere iş hayatında, kendine yeni bir yol haritası çizmiştir.

Giresun, Konya, Aksaray, Sakarya, Tekirdağ, Kırklareli, Bursa, Samsun gibi Türkiye'nin bir çok ilinde iş hukuku uygulamaları, istihdam teşvikleri, Çalışma Bakanlığı denetimleri ve sonuçları üzerine seminerler vermiştir.

Halihazırda Bugün Sakarya, Bolu, Bursa, Giresun, Elâzığ, Trabzon, İstanbul, Kocaeli, Gaziantep, Bartın, Ankara olmak üzere tüm Türkiye'de danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

 

Haberiniz Olsun

Eğitimlerden haberdar olmak için lütfen e-posta adresi bırakınız

İletişim

Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Piazza AVM No:69C/222 34846
                                                                                                 Maltepe/İSTANBUL  
  • T : 0850 4660428
  • E : info@icttrendacademy.com.tr